Dizi Magazin

Bestemsu Özdemir (Yasemin) Kirli Sepeti dizisinden ayrıldı mı?

Kirli Sepeti dizisi sezon finalinin ardından kadroya veda eden isimler ortaya çıkmaya başladı. Kadroya veda eden isimlerden biri de

Bestemsu Özdemir (Yasemin) Kirli Sepeti dizisinden ayrıldı mı?

Başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun gibi isimlerin yer aldığı Kirli Sepeti dizisine ilk olarak Gözde Seda Altuner, Serhat Kılıç ve Halil İbrahim Ceyhan veda etti. Kirli Sepeti’nde bir ayrılık daha yaşandı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Beste Özdemir “Yasemin” rolüne hayat verdiği “Kirli Sepeti” dizisine veda etti. Başarılı oyuncunun hikâyesi bittiği için diziye veda ettiği öğrenildi.

BESTEMSU ÖZDEMİR KİMDİR?

Bestemsu Özdemir 20 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Erzincanlı olan Bestemsu Özdemir, 2,5 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından anneannesi ile Ankara’da yaşadı. Daha sonra annesinin yanına İstanbul’a döndü ve Saint Benoît Fransız Lisesi’nde öğrenim gördü. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde tamamladı.

Bir ajansa kaydolan Özdemir, Mavi için modellik yaptı, kısa bir süre sonra modelliği bıraktı. Menajer Cem Tatlıtuğ ile tanışmasının ardından oyunculuk eğitimi aldı ve ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında rol aldığı Araf Zamanı ve Sakarya Fırat dizileri ile edindi. Kara Para Aşk, Analar ve Anneler, Meryem ve Ege’nin Hamsisi, Tabula Rosa, Biz Size Döneriz ve Güvercin gibi projelerde rol aldı.

About Author

Selim Gören

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir