Dizi Film

Sen Benim Herşeyimsin nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Yönetmenliğini Tolga Örnek’in yaptığı Sen Benim Herşeyimsin filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Filmi ilk kez izleyecek olan

Sen Benim Herşeyimsin nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Tolga Çevik ve Melis Birkan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Sen benim Herşeyimsin sinemadan sonra televizyon ekranında olacak. Hiç beklemediği bir anda kendisini bir kız babası olarak bulan Sedat’ın hikayesini konu edinen Sen Benimsin Herşeyimsin 2016 yılında vizyona girmişti.

SEN BENİM HERŞEYİMSİN KONUSU

Filmin Konusu ise şöyle: “Babasının “Korku bir kurda benzer. Onu yenmen için tam gözünün içine bakacaksın” mottosuyla yetiştirmeye çalıştığı Sedat (Tolga Çevik) çok küçükken öksüz kalır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün Pınar (Melis Birkan) tarafından kucağına bırakılan bir bebekle kendini ‘baba’ olarak bulur. İstanbul’a gelir ve kaderin cilvesiyle Birol (Cengiz Bozkurt) ile karşılaşarak “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Sedat’ın hayatı artık “Sen Benim HerŞeyimsin”dediği kızının etrafındadır. Kızı için bir masal dünyası yaratır ve onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapar. Baba ile kızın, masal gibi hayatı, anne tekrar ortaya çıkana dek eğlenceli ve heyecanlı bir macera olarak devam edecektir…”

Filmde Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan’dan başka Tuna Çevik, Reha Özcan, Hülya Gülşen Irmak, Tuncay Beyazıt, Cem Cücenoğlu ve Ali Uyandıran gibi isimler de rol alıyor.

SEN BENİM HERŞEYİMSİN NEREDE ÇEKİLDİ?

Sen Benim Herşeyimsin’in çekimleri Kemer’e bağlı Çıralı ve İstanbul’da gerçekleştirildi.

About Author

Selim Gören

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir