Film

Apple, Brad Pitt’in Başrol Olduğu Formula 1 Filminin İsmini Nihayet Açıkladı

Apple, büyük bir heyecanla beklenen Formula 1 temalı filminin ismini nihayet açıkladı. Şirket, beklentinin büyük olduğu film için oldukça

Apple, Brad Pitt’in Başrol Olduğu Formula 1 Filminin İsmini Nihayet Açıkladı

ABD merkezli teknoloji devi Apple, 2022’nin başında dikkat çeken bir açıklama yaptı. Şirket, bu açıklama kapsamında Formula 1 temalı bir sinema filmi üzerinde çalıştığını açıkladı. Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt‘in başrolde olacağı bu film, hâlâ pek çok gizemle dolu.

O gizemlerden bir tanesi de filmin ismiydi. Hatırlayan okurlarımız vardır; geçtiğimiz ay sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Apple’ın Formula 1 filminin 25 Haziran 2025’te vizyona gireceğini açıklamıştık. Ancak filmin isminin hâlâ belirsiz olduğunu söylemiştik. Bu durum an itibarıyla değişti. Apple, Formula 1 filminin ismini resmen açıkladı.

Apple, filme “F1” adını verdi

Apple, yaklaşmakta olan filmi için bir afiş paylaştı. Bu afiş, filmin ismini de gözler önüne serdi. Apple’ın paylaşımına göre Formula 1 temalı filmin ismi, basitçe “F1” olacak. 

Apple’ın Formula 1 filminden beklentiler oldukça yüksek. Küresel çapta vizyona girecek film için 250 milyon dolar gibi devasa bir para harcanmış durumda. Sektör kaynakları, önümüzdeki yıl gişe rekorları kıracak yapımlardan bir tanesinin de F1 olduğunu söylüyorlar. Ancak tüm bunların netleşmesi için bir yıl daha beklememiz gerekecek.

About Author

Mustafa Altay

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir