Film

Brad Pitt başrolde: 2025’te vizyona girecek F1 filminin ilk fragmanı yayınlandı

Brad Pitt'in başrolde olduğu, Warner Bros. Pictures ve Apple Original Films'in iş birliğiyle çekilen yeni F1 filminin ilk fragmanı

Brad Pitt başrolde: 2025’te vizyona girecek F1 filminin ilk fragmanı yayınlandı

Brad Pitt’in başrolde olduğu F1 filminin ilk fragmanı gösterime girdi.

Warner Bros. Pictures ve Apple Original Films’in iş birliğiyle hayata geçirilen ve 2025’te gösterime girmesi beklenen F1 filminin ilk fragmanı yayımlandı. Formula 1 hayranlarını heyecanlandıran filmin ilk afişi de paylaşıldı.

300 milyon dolarlık dev bütçesiyle dikkat çeken film, Formula 1 ile yapılan iş birliği sonucu ortaya çıktı. Başrolde ünlü oyuncu Brad Pitt yer alırken, filmin yıldızlarla dolu kadrosu da göz kamaştırıyor.

Brad Pitt, filmde Formula 1’e geri dönen eski bir pilotu canlandırıyor. Genç yetenek Damson Idris ise onun APXGP adlı kurgusal takımdaki ekip arkadaşı rolünde izleyici karşısına çıkacak.

Gerçek Grand Prix yarışlarının düzenlendiği hafta sonlarında çekilen filmde, Pitt ve Idris’in yanı sıra Kerry Condon, Javier Bardem, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia ve Samson Kayo gibi ünlü isimler de rol alıyor. Ayrıca, Lewis Hamilton başta olmak üzere bazı gerçek F1 pilotları da filmde görünecek.

Top Gun: Maverick’in başarılı yönetmeni Joseph Kosinski’nin yönettiği film, Formula 1, FIA, yarış organizatörleri ve 10 F1 takımı ile iş birliği içinde gerçekleştirildi. Copper CEO’su Penni Thow ise başyapımcı olarak projeye katkı sağladı.

About Author

Dilşah Gümüş

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir