Film

Tamirci filmi TV’de ilk kez yayınlanıyor! Tamirci (Fast Charlie) konusu ne, oyuncuları kimler?

Senaryosunu Richard Wenk’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Phillip Noyce’un oturduğu Tamirci (Fast Charlie) filmi 5 Temmuz Cuma akşamı ekranlara

Tamirci filmi TV’de ilk kez yayınlanıyor! Tamirci (Fast Charlie) konusu ne, oyuncuları kimler?

5 Temmuz Cuma akşamı televizyonda ilk kez ekranlara gelen Tamirci (Fast Charlie) filmi konusu ve oyuncuları ile ekran karşısındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Pierce Brosnan, Morena Baccarin ve James Caan gibi oyuncuların yer aldığı film, aksiyon sahneleriyle izleyicilere soluksuz bir deneyim yaşatıyor.

TAMİRCİ (FAST CHARLİE) KONUSU NE?

Charlie Swift, namı diğer “Hızlı Charlie” bir sorunu olan bir tamircidir; vurduğu hedefin kafası eksiktir. Bu saldırının bedelini ödeyen adama, yani New Orleans’ın en büyük ve en acımasız gangsteri Mercado’ya amaçlanan hedefin o olduğunu kanıtlaması gerekir. Charlie, kurbanın eski karısı ve Charlie’nin ihtiyaç duyduğu omurga ve becerilere sahip bir kadın olan Marcie Kramer’dan yardım ister.

Marcie’yi kaçmaya kararlı olduğu bir geçmişe sürüklemek, ikisini aynı anda hem komik, hem aksiyon dolu, hem de içten gelen vahşi ve öngörülemez bir yolculuğa çıkarır. Yol boyunca Charlie ve Marcie, Charlie’nin en iyi arkadaşı ve akıl hocası Stan Mullins’in mirasını korumak için savaşırken, Beggar’ı ve onun tüm operasyonunu çökertmeye çalışırlar.

TAMİRCİ (FAST CHARLİE) OYUNCULARI KİMLER?

Pierce Brosnan

Morena Baccarin

Gbenga Akinnagbe

Toby Huss

Yakup Grodnik

Sharon Gless

James Caan

About Author

Dilşah Gümüş

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir