GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Web sitemizi “www.alpindagcilik.org” ziyaret etmeniz ve sitemiz aracılığı ile sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik ve Güvenlik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site aracılığı ile sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ”Gizlilik ve Güvenlik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Kulübümüze Üyelik kaydını gerçekleştirirken, ad-soyad, kimlik numarası, doğum tarihi, cinsiyet, iletişim numarası, adres, email, öğrenim durumu, meslek, çalışılan kurum bilgileri sağlanmakta olup, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ile paylaşılmaktadır. Faaliyetlerimizi kayıt altına almak, üyelerimizin ihtiyacına uygun gerekli eğitimleri düzenlemek ve üyeliğin resmi kaydı ve takibi amacıyla bazı kişisel bilgileriniz sizlerden talep etmektedir. Bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, katılımcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, geri bildirim değerlendirmeleri ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik katılımcı “sınıflandırma” çalışmalarında Alpin Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü veya ALPİNDAK adı altında varlık gösteren kulüp bünyesinde kullanılmaktadır.

Alpin Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü veya ALPİNDAK adı altında varlık gösteren kulübümüz, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de verilen kişisel verilerinizi satmamaktadır.

Alpin Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü veya ALPİNDAK adı altında varlık gösteren kulübümüz, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Alpin Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü veya ALPİNDAK e-bülten veya herhangi toplu e-posta ile haberleşme listelerinden ayrılmak istiyorsanız, size iletilen e-bültenin en alt bölümünde bulunan “bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız.” bağlantısına tıklayabilirsiniz. Katılımcı ve misafir bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Katılımcının ve misafirin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Katılımcı ve Misafir ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Katılımcı ve Misafir değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin alpindagcilik.org ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Alpin Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü veya ALPİNDAK adı altında varlık gösteren kulübümüz sorumluluğunda değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
Alpin Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü veya ALPİNDAK adı altında varlık gösteren kulübümüz, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim:
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Kulüp: ALPİN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ
Adres: Gardenya Plaza 3 No 85/2 34758 Ataşehir/Istanbul
Eposta: [email protected]
Telefon: +90216 455 9010