Magazin Yaşam

Arda Kural’dan ilginç açıklama! “Burası paralel evren, iki tane Arda Kural var”

Bir dönem yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Arda Kural, geçtiğimiz günlerde bir YouTube

Arda Kural’dan ilginç açıklama! “Burası paralel evren, iki tane Arda Kural var”

Bir dönem yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Arda Kural, geçtiğimiz günlerde bir YouTube programına konuk oldu. Program sırasında dikkat çekici açıklamalarda bulunan Arda Kural, kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.

Geçtiğimiz yıllarda ‘Yerli Leonardo DiCaprio’ lakabıyla genç kızların gönlüne taht kuran ünlü oyuncu Arda Kural, katıldığı bir Youtube programında herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalar sırasında kendisinin iki farklı evrende yaşadığını belirten ünlü oyuncu; “Şu an burası paralel evren. Ben asıl evrende kel, göbekli, evli bir adamım ama mutsuzum. Burada ise genç, deli dolu, gezen tozan, mutlu birisiyim. Zaten hayatım boyunca böyle birisi olmak istedim, hayatı dolu dolu yaşayan, gezen, eğlenmeyi seven birisiyim.” ifadelerini kullandı. Röportajının yayınlanmasından kısa bir süre sonra ünlü oyuncunun açıklamaları sosyal medyada adeta eleştiri yağmuruna tutuldu. 

“ŞU AN 23 YAŞINDAYIM”

Röportajı sırasında başka bir evrende 23 yaşında olduğunu söyleyen 44 yaşındaki ünlü oyuncu, açıklamalarına “42 yaşıma geldiğimde belirli olgunluğa ve istediklerime kavuşacağım, sonra bıraktığım yerden 23’e devam edeceğim dedim. Şu an 23 yaşındayım aslında.” şeklinde devam etti. 

Arda Kural; “Sokakta yaşamak, acılar çekmek benim hayranlığım. Varoş bir hayattan geldiğim için sokakta kalmak ve acı çekmem hoşuma gidiyordu. Yaşadıklarım beni olgunlaştırdı. Anlatacak anılarım oldu, sokakta tinerci arkadaşlarım vardı. Sektörde kalmayı başaramadım. Kariyerimin zirvesinde olduğum dönemde birçok engelle karşılaştım. 24 yaşında bir sinema filmi çektim ama beni bitirmek için herkes elinden geleni yaptı. Çok zorladım ama sonunda başaramadım ve pes ettim. En büyük korkum değer verilmemek ve yalnız kalmak. Sokakta kaldığım dönem mutluydum, yalnız değildim.” sözleriyle büyük tepkilere yol açtı. 

 

About Author

Hakan Bilir

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir