Dünya Magazin Magazin

Avukatı Kanye West’ten şikayetçi… Konuşmuyor, ödeme yapmıyor

Gösteri dünyasının sansasyonel ismi Kanye West, bu defa da avukatıyla sorunlar yaşıyor.

Avukatı Kanye West’ten şikayetçi… Konuşmuyor, ödeme yapmıyor

Devam eden bir davada Kanye West’i temsil eden bir avukat, rapçinin kendisine ödeme yapmayı, hatta onunla konuşmayı bile reddettiğini iddia ediyor.

ABC 7’nin yeni bir haberine göre Brian Brumfield, yumruk atmakla suçlanan West’i temsil etme görevinden alınmayı talep etti. Brumfield belgelerde West’in iş ilişkilerini 21 Haziran’da sonlandırdığını iddia ediyor.

Brumfield’ın talebine ilişkin duruşmanın 29 Temmuz’da yapılması planlanıyor.

Daha önce West’in imzasını aldığını iddia eden Poplawski’nin, iddiaya göre rapçiyi Ocak 2022’de Los Angeles şehir merkezindeki Güney Santa Fe Bulvarı’ndaki Soho Warehouse sosyal kulübünün önünde durdurdu. Davada West’in Poplawski’ye olay yerinde vurduğu iddia edildi.

İddialara göre; Poplawski özür istediğinde ise West, “Ne için özür?” dedi ve Poplawski’ye birkaç kez daha vurmaya devam etti.

Rapçinin, o dönemde Kim Kardashian ile evliliği bitirme aşamasında olduğu ve bu çalkantılı boşanma döneminin bıraktığı etkiyle saldırganlık gösterdiği iddia edildi.

West, ilk defa hakkındaki şikayetlerle gündeme gelmiyor. Geçtiğimiz haftalarda da ünlü rapçi eski bir Yeezy çalışanı tarafından dava açıldı. Davada, rapçinin yeni eşi Bianca Censori’nin, “Yeezy Porn” üzerinde çalışırken reşit olmayanların erişebileceği pornografik materyalleri gönderdiği iddia edildi.

About Author

Sezai Atanur

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir