Magazin

Dua Lipa sevgilisini ilk kez paylaştı

Bir süredir İngiliz aktör ve model Callum Turner ile birlikte olan pop yıldızı Dua Lipa, Glastonbury'de çılgın bir hafta

Dua Lipa sevgilisini ilk kez paylaştı

28 yaşındaki şarkıcı, cuma gecesi festivalin Piramit Sahnesi’nde sahne aldı ve hafta sonu boyunca 34 yaşındaki Callum ile birlikte parti yaptı.

Lipa, haftasonuna ait bir dizi fotoğrafın yanı sıra, sevgilisiyle de iki fotoğraf paylaştı; birinde çimlerde uzanırken gülümserken, diğerinde ise gezi alanında dolaşırken birlikte görülüyorlar.

Lipa ve Turner ilişkisi, ilk olarak ocak ayında “Masters Of The Air” galasındaki partide yakınlaşırken görüntülendiklerinde gündeme gelmişti ancak ikilinin sosyal medyada ilişkilerini resmileştirmesi ilk kez oldu.

Glastonbury izleyicileri, cuma gecesi ünlü şarkıcının performansını kutlarken aşık çiftin ellerini birbirlerinden çekemediğini anlattı.

Lipa, Piramit Sahne’deki performansının ardından sahne arkasında özel bir parti düzenleyerek yakın çevresine teşekkür etti ve annesine mutlu yıllar diledi.

Ancak samimi kutlamaların ardından festivalin 9. bloğunda bulunan NYC Downlow adlı gece kulübüne gitti ve burada sabaha kadar sevgilisiyle eğlendi.

About Author

Hakan Bilir

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir