Magazin

Meltem Cumbul’dan nostaljik paylaşım (Ünlülerin çocukluk ve gençlik halleri)

Ünlü oyuncu Meltem Cumbul, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü. İşte ünlü ismin nostaljik paylaşımı ile diğer

Meltem Cumbul’dan nostaljik paylaşım (Ünlülerin çocukluk ve gençlik halleri)

Ünlü oyuncu Meltem Cumbul, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü.

Lise yıllığından kalma fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Meltem Cumbul, “Bugün size 17 yaşımdan günaydın” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Fedon sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla takipçilerini 58 yıl öncesine götürdü!

Askerlik fotoğrafını takipçileriyle paylaşan 77 yaşındaki yıldız şu ifadeleri kullandı:

“1966 Amasya Carcurum’da askerim. Radyomla baş başa. Kim bilebilirdi bir gün Fedon olarak şarkıcı olacağımı… Ben bile bilmiyordum.”

Gülpembe, Dağlar Dağlar, Unutamadım, Arkadaşım Eşek gibi şarkılarıyla hafızalara kazınan usta sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço sosyal medya hesabında takipçilerini geçmişe götürdü.

Annesi Lale Manço Ahıskalı ile fotoğrafını paylaşan 43 yaşındaki Manço “1980’ler” notunu düştü.

Ünlü oyuncu Zeynep Çamcı sosyal medya hesabında çocukluk yıllarından bir kare paylaştı.

37 yaşındaki oyuncu paylaşımına “Bebe Zeynep” notunu düştü.

Esat Yontuç, Acun ılıcalı’nın 55. yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Yontunç paylaşımına  “Evet o uzun 24 gün geçti ve eşitlendik. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Nice beraber mutlu yıllara inşallah” notunu düştü.

Ünlü şarkıcı Levent Yüksek sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla adından söz ettirdi.

45 yıl önce çekilen bir karesini paylaşan şarkıcı, “Bu fotoğraf 15 yaşında Antalya Lisesi’nde okuyan ve sahneye çıkıp bas çalan Levent. Videoda ise Levent’in 45 sene sonra doğduğu yerde sahnesine davet ettiği ilkokul öğrencisi koro arkadaşları var. Çocukluğum, ilk gençliğim Antalya’ya selam olsun. Videonun sonundaki küçük arkadaşıma sesleniyorum; O gurur bana ait” notunu düştü.

DEMET EVGAR

Bahar dizisinin yıldızı Demet Evgar sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü.

Dün doğum gününü kutlayan yıldız, çocukluk fotoğrafını paylaştı.

Evgar paylaşımına şu notu düştü:

“Çok fazla çocukluk fotoğrafı olan biriyim. Ama bu fotoğrafımı ben de ilk defa gördüm. Amcamın albümündeymiş. Bi tuhaf oldum. Kızımı gördüm kendimde. Ve sanki kendime daha çok yaklaştım bu görüşle. Tüm çocukluğum boyunca “hayal dünyama” alan tutan aileme binlerce kere şükrediyorum. Kendime de teşekkür ediyorum. Kendimi hiç bırakmadığım için, elimden tuttuğum için ve bir can sevinciyle kendimi sevdiğim için. (Demkoo seni o kalkan kaşından öperim) Elimdeki bebeğimi Mavi de çok seviyor. İkimize de korkunç gelmemesi tuhaf biraz.”

CEM YILMAZ

Son dönemde gerek açıklamaları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Cem Yılmaz, takipçilerini geçmişe götürdü.

19 yaşında çektirdiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Yılmaz, fotoğrafa uyguladığı netleştirme işleminden esprili bir şekilde bahsetti.

Ünlü komedyen, “Yüzüme küçük dokunuşlar yaptırdım. Ama 1992’de…” ifadelerini kullandı.

Doğu Demirkol sosyal medya hesabında çocukluk yıllarına dair fotoğraflarını paylaştı. Çocukluk fotoğraflarını taklit eden Demirkol’un paylaşımı büyük ilgi gördü.

Demirkol’un paylaşımına sevgilisi Ayşe Kırca kayıtsız kalmadı.

Oya Başar ve ile Levent Kırca’nın kızı olan Ayşe Kırca, Demirkol’un paylaşımına “Aşkım, bebeğim” yorumunu yaptı.

LEYLA TANLAR

Burak Dakak ile dünyaevine girmek için gün sayan ünlü oyuncu Leyla Tanlar, ağabeyi Levin Tanlar’ın doğum gününü sosyal medya hesabında kutladı.

Çocukluk fotoğraflarını paylaşan oyuncu, paylaşımına “Levom” notunu düştü.

“Boş Bardak”, “Bu Aşkın Katili Sensin” ve “Sana Affetmek Yakışır” gibi şarkılarla tanınan ünlü müzisyen Fettah Can, paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü.

Can paylaşımına “Babam şarkı söylüyor yanında da bilin bakalım kim var? Arkamdaki ufaklıklar da kuzenim ve kız kardeşim” notunu düştü.

TEOMAN

Rock müziğin ünlü ismi Teoman, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Zaman zaman çocukluk ve gençlik yıllarına ait kareleri takipçileriyle paylaşan Teoman, nostaljik paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

Teoman, annesiyle sünnet düğününde çekilen fotoğrafına “Annem bana eli öpülecekler listesi veriyor. ‘Anneannen ve babaannen. Başka kimsenin elini öpmeyeceksin. Diğer insanların sadece elini sık” notunu düştü.

Bizim Hikaye, Üç Kız Kardeş ve Mucize Doktor gibi yapımlarla tanınan ünlü oyuncu Reha Özcan takipçilerini geçmişe götürdü.

Özcan paylaşımına “Hani benim gençliğim nerede dedim, ablam yolladı…” notunu düştü.

DEMET AKALIN

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1990 yılında Miss Globe’a katıldı.

Akalın, yarışmanın birincisi Gülay Pınarbaşı ile fotoğrafını paylaştı.

Akalın paylaşımına “Bazen kaçıncı olduğunun bir önemi yoktur” notunu düştü.

LEVENT CAN

Kariyerinde 37. yılı geride bırakan usta oyuncu Levent Can, çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafı paylaştı.

Oyuncu olma hikayesini anlatan Can, “İşte bu kadar küçük çocuklardık tiyatroya gönlümüzü verdiğimizde sene 1986. Ustam Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nun kapısından çevrilmiş, kabul edilmemiştim kurslara. Ama ben ne yaptım ettim o kurslara gittim. Yüz vermediler, ders vermediler, sahneye çıkarmadılar başlarına bela olmamayım diye. Haklılardı 15 yaşında ufacık bir çocuktum daha, okulu bırakmıştım tiyatro sevdasıyla ‘git önce okulunu bitir’ dediler. Sonra ben okulumu da bitirdim, mesleği de söke söke aldım. Azmettim inat ettim ve hiç vazgeçmedim bu sevdadan. Ve 3 Nisan 1987 senesinde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnesinde profesyonel olarak ilk kez sahneye seyirci karşısına çıktım, çok heyecanlıydım, bugün 37. yılım ve halâ aynı heyecan içindeyim söz konusu tiyatro olduğunda. Yanımdaki dünyalar güzeli arkadaşımı bilir tanırsınız. Pelinsu Pir; can yoldaşım, yol arkadaşım, çocukluk arkadaşım. O dönemki kurstan bir o, bir ben, bir de Nur Gürkan mesleğe devam edenler olduk oysa çok daha kalabalıktık kursta. Zaman içinde bırakanlar vazgeçenler oldu, biz hiç vaz geçmedik hep ‘tiyatro’ dedik. Bugün ısrarla inatla yine ‘tiyatro’ demeye devam.”

İş insanı Murat Özdemir Dubai’de evlenen ünlü şarkıcı Ebru Gündeş sosyal medya hesabında çocukluk yıllarından bir kare paylaştı.

Gündeş paylaşımına “Hiç değişmediğim doğrudur 3” notunu düştü.

76. Cannes Film Festivali’nde Nuri Bilge Ceylan’ın yönetmenliğini yaptığı “Kuru Otlar Üstüne” filmindeki rolüyle “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazanan Merve Dizdar sosyal medya hesabında takipçilerini geçmişe götürdü.

“OKULUN İLK YILI”

Star TV’de yayınlanan Ömer dizisinde Ömer’in ablası Nisa karakterine de hayat veren Merve Dizdar paylaşımına “27 Mart 2004… 17 yaşındayım. Okulun ilk yılı. 27 Mart hazırlık telaşı kuliste. Akşam gösterimiz oluyor. Ben ‘Nina’yı oynuyorum.” notunu düştü.

Oyuncu sözlerine “Tüm replikleri unuttuğumu düşünüyorum korkudan. ‘Profesyonel hayata ilk geçiş, aman diyim kızım kendine gel’ gibi asla işime yaramayacak motivasyon konuşmaları yapıyorum. Oyun bittiğinde, sınıf arkadaşlarımla sarılıyoruz. Kutlamalar başlıyor. Kendime diyorum. ‘İyi başlangıç Merve…’ Hepimizin Tiyatro günü kutlu olsun” diye devam etti.

DOLUNAY SOYSERT

Oyuncu Dolunay Soysert, 25 Mart’ta 51 yaşına bastı. Ünlü isim, doğum gününü bebeklik fotoğrafıyla kutladı.

“Yıllara teşekkür; Ne güzel ki çok sevdim ve çok sevildim bu hayatta, gülerek uyandım çoğu sabah yatağımda” diyen Soysert, paylaşımında “Anamla babamın civcivi, iki erkek kardeşimin belalısı, yeğenimin deli halasıyım. Dostlarım şansımdır. Evcilik oyunundan kopamadığımdan oyuncu oldum ve hep çok sevdim işimi. Doyamadığım kitaplarım, sayısız çocuğum, iki köpek yavrum, asla sonu gelmeyen ezberim, hep yetişmem gereken randevularım, ileri derece gözlüklerim var. Çiçeklere, yaprak sarmasına, gülmeye bir de bebek kokusuna bayılırım. Yapmak istediklerim hiç bitmez, hayallerime renk yetmez. Hayatların pamuk ipliğine bağlı olduğu şu topraklarda bunca zaman yaşıyor oluşuma şükreder dururum. Tıpkı fotoğraftaki gibi hâlâ şaşırarak bakarım Dünya’nın büyüklüğüne ve kendi küçüklüğüme. 1,5 yaşımda ya var ya yokum burada. ‘Doğduğunda 1 yaşında mıydın?’ tartışmalarından uzak bir noktadayım daha ama yaşamak adına aynı bitmeyen heyecana sahibim hâlâ. Sadece daha bilinçli bir yerden tanıyorum artık bu hissi ve sarılıyorum her anına. İyi ki geldik bu güzel yaşa. Yağmur yağıyor şu anda İstanbul’da, kabul olurmuş doğum günü çocuğunun duası; kirlenmiş her halleri yıkansın yağmur sularıyla insanların, yollardaki ızgaralardan toplaşıp aksın kanalizasyonlara… Güneş parladığında sadece baharı görelim artık ama sadece baharı” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Hayko Cepkin sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü.

Cepkin’in yaklaşık 30 sene önce Beşiktaş – Kocaelispor karşılaşmasını tribünde seyrettiği anları arkadaşı buldu.

Beşitaş taraftarı olan Cepkin “Yeni açıkta maçın başlamasını bekliyoruz muhtemelen. Klasik şapkam ve delik deşik montum. @amirnecim arkadaşım 93-94 sezonu Kocaeli ile kupa maçının özetini denk gelip seyrederken beni farketmiş. İşin tuhafı biz daha arkadaş değilken o da aynı maçta tribündeymiş. Elimdeki tek arşiv olacak tribündeki tek görüntümü bulduğu için çok teşekkürler valla çok mutlu oldum” ifadelerini kullandı.

Rıza Kocaoğlu‘nun kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Gözde Kocaoğlu, ağabeyinin 45. yaşını sosyal medya hesabından kutladı.

“GÜZEL YÜREKLİ ABİM”

Gözde Kocaoğlu, paylaşımında “Abicim, ciğerimin köşesi, büyürken bana şefkati, sevmeyi, ilgilenmeyi, görmeyi öğrettiğin için; daha sonraları da kapsamayı, yaşamayı, gülmeyi unutmamayı her şeyden önce ‘biz varız’ demeyi ve hissettirmeyi unutturmadığın için sana binlerce teşekkür ederim. Daha dün yine “Sahnede nasıl da devleşiyor bu adam?” dedim seni izlerken. E ben seni izlerken hayran bakan küçük kardeşim hep işte. İlk kucağına aldığın gün gibi. ‘İşte bu benim oyun arkadaşım’ dediğin an gibi. Sen de karanlıklarda elimi tutan güzel yürekli abim. Şimdi bir de Mercan’ın dayişkosu… İyi ki varsın, hep ışığınla parla. İyi ki doğdun. Seni çok seviyorum canım kardeşim” dedi.

Oyuncu Açelya Akkoyun, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü. Akkoyun, ağabeyi Demokan Akkoyun’un doğum gününü kutladı.

“İLK ADIMIMIN ŞAHİDİ”

Akkoyun, çocukluk yıllarında ağabeyi ile çekilen fotoğrafına şu notu düştü:

“Bu hayattaki ilk aşkım, ilk adımımın şahidi, hep ve daimi destekçim. Anne-babamız çalıştığı için beni okuldan alıp, evde envai çeşit tostlarla karnımı doyuruverdiğin günlerden bir gün çekilmişti bu fotoğraf hatırladın mı? Konuşmayı öğrendiğimde bizimkiler, ‘abi de’ demiş, ben de onu ‘abido’ diye çevirmişim. Abido’m benim. Varlığının kıymetini anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Işık saçan zihnin, engin gönlün, iyi kalbin. Çok kıymetlisin bunu biliyorsun. Abido’m yeni yaşın, seni çok… dolayısıyla bizi de çok çok mutlu etsin. Dün, bugün olduğu gibi yarın da seni hep seveceğim. İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin. Daha nice güzel günlere hep beraber erelim. Canımın ta içi.”

Yönetmen Fırat Parlak ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Burcu Kara bugün 44 yaşına girdi.

Ünlü oyuncu bebekliğinden bir kareyi takipçileriyle paylaştı.

Ünlü oyuncu paylaşımına “Mutlu yıllar küçük kız” notunu düştü.

Usta sanatçı Erol Evgin sosyal medya hesabında yaptığı nostaljik paylaşımlarıyla takipçilerini geçmişe götürmeye devam ediyor.

Sanatçı, Nükhet Duru, Bedia Muvahhit ve Adile Naşit ile birlikte olduğu bir kareyi paylaştı. 

Evgin “Bir albüm tanıtım kokteylimden… Nükhet Duru, Bedia Muvahhit ve Adile Naşit ile birlikte…Hey gidi günler!” ifadelerini kullandı.

NİLGÜN BELGÜN

Nilgün Belgün, sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü.

Belgün, usta oyuncu Halit Akçatepe ile birlikte olduğu bir kareyi paylaştı

Belgün paylaşımına “Tbt gününe gelsin. Fotoğrafların siyah beyaz olduğu yıllardan… Bu fotoğrafta 25 yaşındayım. Sevgili Halit Akçatepe ile İzmir turnesindeyiz ve oyundan sonra o yılların eğlence kulübü MOGAMBO’da eğleniyoruz. Halit de gezmeyi, eğlenmeyi çok severdi ve beni her gece oyundan sonra bir yere götürürdü. Bana ‘sen iyi bir oyuncusun sakın tiyatroyu bırakma’ derdi. Yolun başındaydım o yıllarda… Sözünü fazlasıyla tuttum… Halit Akçatepe… Siyah beyaz film gibi biraz… 70’li yıllar…” notunu düştü.

Yer aldığı projelerle adından söz ettiren iki çocuk annesi yaptığı son paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü.

Paylaştığı şiirle çocukluğuna seslenen güzel oyuncunun nostaljik karesine beğeni yağdı.

İşte Düvenci’nin paylaşımı;

“Meraklanma,
Yolunda her şey
Büyümek bu işte
Ve dönüşmek
Kendini korumak
Kalabalıkta kaybolmak
Üstesinde gelmek
Kullanılmış hissetmek
İlgi görmemek
Umudu kaybetmek
Yanıp kül olmak
Korkmak bu işte
Değişmek bu işte
Hayatta kalmak
Yaşamak bu işte
-yolculuk…
RUPİ KAUR

En sevdiğim şairlerden…
Hayatın acılı tarafından büyümeyi ne de güzel ifade etmiş…
Çocukluğuma gelsin ve tüm çocuklara…”

Türk sinemasının unutulmaz ismi Öztürk Serengil‘in kızı Seren Serengil, babasını ölüm yıl dönümünde andı. Babasına olan özlemini ve hayranlığını dile getiren Serengil, yıllar önce çekilen fotoğrafı paylaştı.

“ARMUT BÖYLE DİBİNE DÜŞTÜ”

“O kadar uzaktan çekilmiş bir fotoğraf ki ama en sevdiklerimden… Babamın sahnesine zorla çıkmak istediğim, Ajda şarkılarını söylediğim, bale müsamereden kalma İspanyol kıyafetimle çıkmak için kuliste ciyak ciyak ağladığım günlerden biri… ‘Armut böyle dibine düştü’ derdin. Canım babacığım bugün seni kaybettiğimiz gün… Ama senin evladın olmanın ayrıcalığını, gururunu, mutluluğunu yaşayarak bir ömür geçirttin bize. Mekanın cennettir. Ne kadar sevilen, ne kadar anılan, ne kadar taklit ve takip edilen bir adammışsın. Ne çok insana iyiliklerin dokunmuş, hala insanlar bana ulaşıp ‘baban bana bu vermişti, bana bunu almıştı’ diyor. Ne kadar eli açık, ne kadar yardımsever, ne kadar iyi bir kalp atmış sende… Gurur duyuyorum senin kızın olduğum için ama çok özlüyorum çok… Eksiğim sensiz bilesin. Yani ne yapsam yerine koyamadım, eksikliğini dolduramadım. Yarım kalmış sana doymamış kızın seni bugün yine özlemle anıyor çok öpaj öpaj öpaj”

Çağla Şıkel, okuldan arkadaşlarıyla bir araya geldiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Bale eğitimi alan Şıkel, “Bu kızlar yine buluştu. 35 yılımız var” notuyla bu kareyi paylaştı.

LEVENT YÜKSEL

Şarkıcı Levent Yüksel, yaptığı nostaljik paylaşımla takipçilerini 54 yıl öncesine götürdü.

Yüksel paylaşımına “Yer Antalya, yıl 1969… Biri beni dünyaya getiren, diğeri yetişmemde büyük emeği olan dünya güzeli iki kadın. Anneannem Hayriye Hanım ve annem Hülya… Ortadaki ufaklığın kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım” notunu düştü.

MURAT EVGİN

Erol Evgin’in oğlu Murat Evgin, Sezen Aksu ile yıllar önce çekilen karesini paylaştı.

Ünlü müzisyen paylaşımına “80’lerin sonunda Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki Sezen Aksu konserindeki bu çocuk büyüdü de konserinde ‘Sezen Aksu Şarkıları’ mı söylüyor?” notunu düştü.

İLKER AYRIK

İlker Ayrık sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü. Ablası İlknur Sönmez’in doğum gününü kutlayan yıldız, okul yıllarından bir kare paylaştı.

Ayrık paylaşımına “Ablam… Herkesin bir ablası olmalı gibi. Çünkü insanın ablasının olması çok tatlı, çok yakışıklı… Fotoğraftaki de benim ablam İlknur. Fotoğraf da bizim çocukluğumuz. Saç kesimim, ablamın kurdelesi, önlüklerimiz, çantam, şortum ve altındaki muhteşem bacaklarım. Ve çok şükür ki bu fotoğrafta görülmeyen ayakkabılarım. Püsküllü müsküllü Allah korusun… Stüdyodaki fonu saymadım bile…” notunu düştü.

Ayrık sözlerine “Bugün ablamın doğum günü. İyi ki doğmuş, iyi ki ablam olmuş, annem Mukaddes Hanım bizi iyi ki doğurmuş… Canım Annem… Bir de ağabeyim var. Vehbi. Ona bambaşka bir zaman değineceğim. Bu paylaşım yetmez. O tam bir efsane çünkü… Canım ablam; Senin, Alpan Ağabeyim’in, Haktan ve Selim’in şapşahane bir ömrü olsun. Mutlu ve her zaman bana verdiğin gibi huzurlu bir ömür… Seni çok seviyorum…

Not: Biliyorum ki bunu görünce duygulanıp ağlayacaksın. Ağlama sakın. Hep gül. Sana gülmek yakışıyor…” diyerek devam etti.

BEYAZIT ÖZTÜRK

Ünlü televizyon sunucusu Beyazıt Öztürk sosyal medya hesabında takipçilerini geçmişe götürdü.

Öztürk paylaşımına “1980, Ankara Yenimahalle” notunu düştü. 

CANER CİNDORUK

Oyuncu, arkadaşı Meriç Hasgül Aydın’ın yeni yaşını yıllar önce çekilen fotoğrafla kutladı. Ünlü isim, Aydın ile birlikte yer aldıkları kareye “İyi ki doğmuşsun zekim” notunu düştü.

Oyuncu Bülent Şakrak, arkadaşı Emre Altuğ ile birlikte yer aldığı bir kareyi paylaştı.

Altuğ’un doğum gününü kutlayan Şakrak, mesajına “Güüüümmm… Al sana…’Doğum günün kutlu olsun ihtiyar’ dersin ha? İfşalarım sürecek…” notunu düştü.

Emre Altuğ, 26 Ağustos’ta Bülent Şakrak’ın doğum gününü kutlarken “Doğum günün kutlu olsun ihtiyar” demişti.

EROL EVGİN

Erol Evgin sosyal medya hesabında gençlik fotoğrafını paylaştı.

Ünlü sanatçı paylaşımına “Giysilerden yılları tahmin etmeye devam. Jean’ın geniş paçaları ve ayakkabının topukları 70’ler diyor. Yeri hatırlamıyorum. Kim bilir nerenin kıyısı…” notunu düştü.

TEOMAN

Rock müziğin sevilen ismi Teoman, Ramazan bayramına özel çocukluk fotoğrafını paylaştı. 

Şarkıcı paylaşımına “Pazar günleri, Sahaflar’ın orada, Beyazıt’ta sokak pazarları kuruluyor, oralarda sinema makinelerini seyredip, para biriktiriyorum; Bayram harçlıklarımı, amcalarımın verdiği harçlıkları. Sonunda annemle gidiyoruz Beyazıt’a, küçücük, çok hafif, kırmızı, gri plastik bir sinema makinem var artık. Süper 8. Eve zor varıyorum, hemen tornavidayla aletin içini açıp dişlilere yağları sürüyorum. Şarlo filmini takıyorum, o da ne! Makinem çalışmıyor. Daha doğrusu çalışıyor da, iki saniye çalışıp bir dakika tutukluk yapıyor. Ölmek istiyorum! Ne yapsam olmuyor” notunu düştü.

Şarkıcı sözlerine “Diğer hafta makineyi geri götürüyoruz, adam içini açıyor, ‘Buna yağ mı koydunuz?’ diyor. Meğer bütün dişlileri plastikmiş, mahvetmişim makineyi yağ koyarak. Kalbim parçalanıyor, vıcık vıcık yağ var. Adam bir bezle ince ince siliyor yağları. Evde takılıyor hâlâ makinem. Hiçbir işe yaramıyor. Sürekli yağlarını siliyorum dişlilerin, hâlâ parlak parlak her yeri makinenin, arınmıyor yağ bir türlü. Şarlo gözüküyor ama iki saniye hareket edip duruyor. Mutsuzluktan öleceğim! Tekrar bir para biriktirme olayına giriyorum, önümde uzun bir zaman var sinema makinesine sahip olabilmem için…” diyerek devam etti.

BERNA LAÇİN

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabında nostaljik bir sahur paylaşımı yaptı.

Takipçileriyle çocukluk hallerini paylaşan Laçin, “An itibari ile #kadirgecesi için tek başıma sahur yaparken ne çok andım dedemi ve bunun üzerine bilinmeyen bir fotoğrafımızı paylaşasım geldi. Dedemin sahur muhabbeti çocukluğumun en tatlı anılarındandır” dedi.

Oyuncu sözlerine “Tıpkı onun gibi pilav hoşaf var benim de soframda şimdi. Çayı da demledim onun gibi üşenmeyip ama bende ramazan pidesi ve kahvaltılıklar da üzerine ek. Dedemle benzer bir sahur ama küçük bir farkla, o kuş kadar yerdi ben maşallah…” diyerek devam etti.

NİLGÜN BELGÜN

Usta oyuncu Nilgün Belgün ilk evliliğini 19 yaşındayken, tiyatrocu ve komedyen Abdullah Şahin ile yaptı. Çift kısa süre sonra da kızları Oylum Şahin’i kucağına aldı. 

Daha sonra anlaşmalı olarak boşanan Belgün ikinci evliliğini usta müzisyen İlham Gencer’in oğlu İlhan Gencer’le yapmıştı. Merve Gencer adında bir kızı olan çift yollarını ayırmıştı.

Nilgün Belgün,sosyal medya paylaşımıyla Gencer Ailesi’yle birlikte geçirdiği günleri andı. Ünlü oyuncu bu fotoğrafın altına şu notu düştü: “Tbt gününü Gencer Ailesi’ne ayırdım bugün… Eşim İlhan Gencer piyano çalar biz de Ayten ablayla gelin-kaynana olarak oynarız. Ayten Abla’yı zorla oynamaya razı etmiştim. Bir daha da böyle bir fotoğrafı kimse görmedi. Hiç hoşlanmazdı böyle şeylerden…”

Bora Gencer’in paylaştığı bir fotoğrafı da alıntı yapan Belgün altına, “Eski kayınbiraderim Bora Gencer paylaşmış… 25 yaşındayım ve Ayten Alpman’la İlham Gencer’in geliniyim ama gelin maaşım yok! İlham abi yanındaki küçük çocuk Bora… Benim yanımda oturan görümcem Ayşe Gencer. Karşımda oturan güzel kadın Bora’nın annesi Necla hanımdı. Galiba hayatın en güzel yanı yaşanmış güzel günlerin fotoğrafları” diye yazdı. 

NİLGÜN BELGÜN

NÜKHET DURU

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan usta şarkıcı Nükhet Duru, Yeşilçam’ın ünlü oyuncuları Zeki Alasya ve Metin Akpınar ile olduğu bir kareyi paylaştı.

Duru paylaşımına “Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer. Buymuş meğer!” notunu düştü.

HAKAN BİLGİN

Oyuncu Hakan Bilgin, 55’inci yaşını Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı.

Bilgin, ablasıyla birlikte yer aldığı siyah beyaz fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Yıllar yıllar önce ablamla yine 23 Nisan’a hazırlanmıştık, hayata o zaman da hep heyecanla, umutla bağlıydım… Dünya, ülkem bana ne yaşatırsa yaşatsın, şikayet etmeden, tutunmaya, ayakta kalmaya çalıştım. Böyle olmaz dediler, kavga et, savaş, severek nereye kadar ayakta durabilirsin? Ben de dedim ki ‘Buraya kadar geldim sadece severek, fena da değil, sevmeye devam.’ 55’i bitirdim, devamında görüşmek dileğiyle…”

MEHMET YALÇINKAYA

MasterChef programı jüri üyesi şef Mehmet Yalçınkaya, sosyal medyada takipçilerini zaman yolculuğuna çıkardı.

Ünlü şef, çocukluk ve gençlik yıllarının yer aldığı kolajı paylaşırken “Yıllar” notunu düştü.

DİDEM UZEL

İş insanı Selim Sarı ile 2012’de evlendikten sonra oyunculuk kariyerine ara verip yaşamını ABD’nin Miami şehrinde sürdüren ardından pandemi nedeniyle Türkiye’ye geri dönen Didem Uzel,  24 yıl önce çekilen eski bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

Uzel, gönderisine, “30’lar… O zaman elimizde akıllı telefonlar yok ki selfie’ler çekelim, her anımızı kaydedelim, gösterelim. Anca işte böyle gazetelerden saklanan fotoğraflar elimizde. 1999… Tbt… Hafta içi canlı yayın yapıyordum. O dönemin fotoğrafları… Yani ben burada 28 yaşındayım büyük olasılıkla. 30’lar derken, o yaşların tümünü kastetmiştim” notunu düştü.

CEM DAVRAN

Oyuncu Cem Davran, 59’uncu yaşına girdi. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü.

Cem Davran, çocukluk fotoğrafına “Bugün benim doğum günüm. Elli dokuz yıllık hikâyemde çok şeye tanıklık ettim ama bu başka; hüzünlü ve sisli. Canım ülkem bir yandan acılarla boğuşuyor, bir yandan karanlığa direniyor. Beni var eden anneciğim babacığım yok artık ama bıraktıkları aydınlık, bana her şeye rağmen umut veriyor. Doğum günümde hepinize öfkesiz, huzurlu, vicdanlı, çağdaş, ulu önder Atatürk’ün ışığıyla dolu zamanlar diliyorum. Çocukluğumdan çocukluğunuza sonsuz saygı ve sevgilerimle” notunu düştü.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN

Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenilerek oluşturulan Star TV dizisi Çöp Adam’da rol alan Engin Altan Düzyatan, başarılı performansının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

Dizide Tamer karakterine hayat veren Düzyatan, hesabında gençlik yıllarına dair bir kare paylaştı. Ünlü oyuncu paylaşımına “Tiyatroya başladığım yıl, Karşıyaka Lisesi, 1994… Yaş 15…” notunu düştü.

BİGE ÖNAL

Cici, Martıların Efendisi, Sen Çal Kapımı ve Hakan: Muhafız gibi yapımlarla tanınan ünlü oyuncu Bige Önal, takipçilerini zaman yolculuğuna çıkardı.

33. yaşını kutlayan oyuncu “Hayatın değerini bilmek için an’larda kalmaya çabalamayla geçen bir sene oldu. Zamanın nasıl sürprizler yapabileceğine defalarca şaşırarak; yeniliklerin de zamanla, doğru zamanda, olması gerektiği an’da geldiğini öğrenerek… Tam olarak böyle bir sene geçti. Zamanın ve doğru zamanın değerini bilerek giriyorum bu yaşıma. “Aynı doğru zamanın hepimiz, ülkemiz için de geldiğini ümit ederek; hepimize sağlık, huzur ve ferahlık diliyorum bu yıl” ifadelerini kullandı.

NURGÜL YEŞİLÇAY

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini zaman yolculuğuna çıkardı.

Eski fotoğraflarını art arda paylaşan ünlü oyuncu, Star TV’nin sevilen dizisi Çöp Adam‘da Tamer karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan ile bir karesini paylaştı.

Yeşilçay paylaşımına “Ama Engin Altan Düzyatan’a bakın çabuk, bebe” notunu düştü.

AYŞE KÖKÇÜ

Türk seyircisinin 80’li ve 90’lı yıllar boyunca yayınlanan Bizimkiler dizisindeki Nazan olarak tanıyıp sevdiği, genç neslin de Kardeş Payı dizisiyle tanıdığı Ayşe Kökçü, nostaljik paylaşımıyla geçmişe götürdü.

Ünlü oyuncu, üniversite yıllarında çekilen fotoğrafını “Edebiyat fakültesi Türkoloji bölümü 1972 -73 dönemi” notuyla yayınladı.

NİLGÜN BELGÜN

Oyuncu Nilgün Belgün, sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini zaman yolculuğuna çıkardı.

“SEN GİDELİ 4 YIL OLDU”

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Ayşen Gruda’yı ölüm yıl dönümünde anan Belgün, gittikleri turnelerden fotoğraflar paylaştı.

Oyuncu, paylaşımına “Canım arkadaşım, sırdaşım Ayşen’im sen gideli 4 yıl oldu… Bu fotoğrafları albümden buldum. İlk fotoğraf İzmir’de Dormen Tiyatrosu’yla turnedeyken çekilmişti. İkincisi de Adoş ve Duygu Ankara’yla sahne showu yaparken… Ne çok anı, ne çok yıl, ne çok sahne, ne çok kabare show’u, ne çok sır, ne çok mazi paylaştık seninle” notunu düştü.

“NURLAR İÇİNDE UYU BİRİCİĞİM”

Belgün sözlerine, “Tiyatro sahnesinde oynadığım en şahane arkadaşımdın. Ne çok güldük, ne çok da üzüldük zaman zaman… Hayat da böyle değil midir? Hüzünler neşeler mutluluklar acılar sevinçler iç içe yaşanır. Nurlar içinde uyu biriciğim…” diyerek devam etti.

‘Maskeli Beşler’ serisiyle şöhreti yakalayan Peker Açıkalın, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Birçok projede rol alan ünlü isim, okul yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

“MEĞER MESLEĞİMİN PROVALARINI YAPIYORMUŞUM”

Ünlü isim, paylaşımına “Ortaokula başladığım ilk gün… Farkındaysanız; sağ kulağımın büyük olmasının nedeni de tüm can öğretmenlerimin eseridir. Çok çektiler sağ kulağımı, çok… Özellikle ilk 5 sene. Kulak hâla büyük! Ciddiyim. Onun için saçlarım hep uzundur. (Bu özelimi paylaşmak istedim. Benim sağ kulak büyüktür) Suçum ise; derslerde her daim, yaramazlık ve espri yapıp, arkadaşlarımı güldürmekti. Meğer mesleğimin provalarını yapıyormuşum” ifadelerini not düştü.

PINAR ALTUĞ

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabında babasıyla çekilen bir karesini paylaştı.

1991 yılında babası Niyazi Üçer Altuğ’ı kaybeden Altuğ, ölüm yıl dönümünde paylaştığı fotoğrafa “BABAM… Çok özlüyorum 20.01.1991. Sensiz 32 Sene… İyi ki senin kızınım” notunu düştü.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

Kara Para Aşk, Gönülçelen ve Zeytin Ağacı gibi yapımlarla tanınan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından takipçilerini zaman yolculuğuna çıkardı.

2005 yılında yayınlanan Çağan Irmak imzalı Çemberimde Gül Oya dizisindeki hallerini paylaşan oyuncu, paylaşımına “Yaş 22” notunu düştü.

Dizide ‘Zarife’ karakterini canlandıran 40 yaşındaki oyuncunun paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça ilgi gördü.

JESSICA MAY

Yabancı Gelin dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Jessica May, üç yaşındayken babaannesi ve dedesi ile çekilen eski bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

May paylaşımına “Hadi sizi 26 yıl önceki Jessica ile tanıştırayım. O gün benim doğum günümdü. Yanımdakiler babaannem ve dedem. İkisi de melek oldu” notunu düştü.

BURCU ESMERSOY

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Hesabında gençlik fotoğrafını paylaşan Esmersoy, kendisini hem Brad Pitt’e hem de Leonardo DiCaprio’ya benzetti 

4 milyona yakın takipçisi bulunan ünlü sunucu, “Yanaklar bak etli maşallah. Kaşlar bir daha çıkmayacaklarından habersiz ve masum suratımda asılı kalmışlar” yorumunda bulundu.

EMRE ALTUĞ

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı, Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını hikayesiyle olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da adından söz ettiriyor. Dizide Ferit’in babası ‘Orhan Korhan’ karakterine hayat veren Emre Altuğ, gençlik hallerini paylaştı.

“BIYIKLARI YENİ TERLEMİŞ BİR EMRE”

Ünlü oyuncu ve şarkıcı paylaşımına “Buraya bıyıkları yeni terlemiş bir Emre bırakıyorum 86 ya da 87 yılında şimdi avm olan okulumda #şişliterakkilisesi Nasıl?” notunu düştü.

Emily Ratajkowski

Ünlü süper model Emily Ratajkowski, gençlik yıllarından fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

2000’li yıllarda arkadaşlarıyla çekilen çılgın fotoğraflarını, ‘Teenage Dirtbag’ adlı şarkının sözleriyle yayınladı.

Ratajkowski, şarkının “Çünkü ben genç bir pislik torbasıyım bebeğim” sözlerine yer verdi.

Özge Ulusoy

Trafik kazasında kaybettiği babasının ani ölümüyle yıkılan ünlü model ve oyuncu Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Ünlü model paylaşımına “Kalbim. Seni bu evrendeki tüm sevgilerden daha çok seviyorum…Benimlesin biliyorum hissediyorum… Hoşçakal demiyorum elbet kavuşacağız… Kusursuz bir baba harika bir eş mükemmel bir insan olduğun için teşekkür ederim… Senin kızın olmak bir gurur. Sana tüm hakkım helal babacığım umarım sen de bizleri izleyip gururlanıyorsundur hep yaptığın gibi… Annem bize emanet sen de oradan bizleri koru olur mu? Mekanın cennet olsun Allah rahmet eylesin. Kızın Fındıka hanım…” notunu düştü.

Haluk Bilginer – Cem Uslu

Son olarak Baba dizisinde ‘Ceyhun Kömürcü’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Cem Uslu, aynı dizide rol aldığı Haluk Bilginer ile 17 yıl önce birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Uslu paylaşımına “17 yıl önce, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?’ de figüranlık yaparak kamerayla tanışmıştım. İlk sahnem Haluk abiyleydi. 17 yıl geçmiş… Boşa geçmemiş” notunu düştü.

Nusret Gökçe

Salt bae (tuz serpme) hareketiyle dünya çapında ünü olan şef ve işletmeci Nusret Gökçe, çocukluk fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. 

Paylaşımına İngilizce “Tuz yoksa hayat da yok” yazan Gökçe, meşhur tuz serpme hareketine gönderme yaptı.

Binnur Kaya

Ünlü oyuncu Binnur Kaya, sosyal medya hesabında zaman yolculuğuna çıktı. Yeşilçam’ın duayen oyuncusu Filiz Akın ile çocukken çekilen fotoğrafını paylaşan Kaya, “Çocukluğumun en değerli hazinelerinden bu fotoğraf… Hayallerimi hayranlıkla seyre daldığım zamanlardan… Gönülden sevdiğin her insanla, her şehirle yolun kesişir, bundan eminim…” ifadelerini kullandı.

Kaya paylaşımına “Çocukluğumun hazineleri, bugünümün kıymetlileri…Güzel çocuklardık, güzel hayaller kuran… Çocukluğumuza, bugünümüze, hayallerimize selam olsun…” notuyla devam etti.

Yağmur Ünal

Türkan Şoray-Cihan Ünal çiftinin kızları Yağmur Ünal, anne ve babasının kendisini basınla tanıştırdığı kareyi takipçileriyle paylaştı.

Ünal, paylaşımına anne ve babasını etiketleyerek “Saçlı bebek” notunu düştü. Ünlü ismin paylaşımı büyük ilgi gördü.

Zeyno Günenç

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde ‘Gönül’ karakterine hayat veren Zeyno Günenç, birkaç ay önce kaybettiği babasıyla tam 38 yıl önce verdiği pozu paylaştı.

Zeyno Günenç, paylaşımına “Canım babam. Lise mezuniyet yemeğinden” mesajını yazdı. Ünlü ismin yayınladığı kareye binlerce beğeni ve yorum geldi.

İpek Erdem

Hayat Bilgisi dizisindeki Barbie karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu İpek Erdem, içinde pek çok ünlü ismin bulunduğu nostaljik bir kare paylaştı.

Erdem paylaşımına “2003, Taksim’de bir restorant… Pamela Spence, Cem Davran, Beyazıt Öztürk, Güven Kıraç, Gökhan Kıraç… Gecenin ortasında karşımdaki sandalye boşalmış sonra Şener Şen gelmiş oturmuştu… İlk karşılaşmamdı… 19 yaşındaydım… Gökhan ile gözlerimizin içi parlıyordu heyecandan ona bakarken “Bize hayat ile ilgili tek bir şey söyler misiniz?” diye sordum. O da ‘Vallahi ne diyim… İçinizdeki çocuğu kaybetmeyin’ demişti” notunu düştü.

Oyuncu, paylaşımına “Ve bu fotoğrafı bu sene bir arkadaşım ulaştırdı bana. O gece orada olan bir arkadaşında varmış ve bana iletti” sözleriyle devam etti.

Ebrar Karakurt

Başarılı voleybolcu Ebrar Karakurt, Instagram hesabından yıllar önceki görüntüsünü paylaştı. Ünlü ismin çocukluk halini görenler tanıyamadı.

Ebrar Karakurt, Instagram hesabından yayınladığı çocukluk paylaşımına ”E ben güzelmişim” notunu düştü.

Nez

‘Sakın ha’ albümü ile 2000’li yıllara damga vuran şarkıcı Nez, çocukluk fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Nez, fotoğrafın altına “Minik Nezihe… Seni muhteşem bir hayat bekliyor acısıyla tatlısıyla. Canım annem ve babama çok teşekkür ederim”notunu düştü.

Merve Boluğur: Benim küçük kızım

Boluğur daha önce de bir çocukluk karesini paylaşmıştı.

Merve Boluğur

Murat Kekilli

‘Kara Gözlüm’, ‘Çılgın’ ve ‘Bu Akşam Ölürüm’ şarkılarıyla tanınan Murat Kekilli, lise yıllarına ait bir fotoğrafını paylaştı. Adana Erkek Lisesi mezunu olan ünlü isim, yayınladığı fotoğrafla hayranlarını geçmişe götürdü.

Okul arkadaşlarıyla poz veren Murat Kekilli paylaştığı karenin altına “Adana Erkek Lisesi yıllarımı merak edeniniz var mı? Bu tipten bir Anadolu Rock temsilcisinin çıkması sizce de ironik değil mi?” notunu düştü.

Jennifer Aniston

Hollywood’un gözde oyuncularından Jennifer Aniston, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Son dönemde özel hayatına dair yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme gelen oyuncu, yakın zamanda kaybettiği babası John Anthony Aniston ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Babasıyla çekilen çocukluk fotoğraflarını paylaşan yıldız “Sen tanıdığım en iyi insanlardan biriydin. 11.11. Zamanlaman her zamanki gibi harikaydı. Şimdi bu tarih benim için daha büyük bir anlam taşıyacak. Seni sonsuza dek seveceğim” notunu düştü.

Pınar Altuğ

Oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabından bebeklik fotoğrafını paylaştı. Takipçilerini nostaljik bir fotoğrafla geçmişe götüren yıldız, annesine duyduğu özlemi dile getirdi.

Altuğ paylaşımına “Çok özlüyorum” notunu düştü.

Doğa Rutkay

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, çocukluk fotoğrafıyla doğum gününü kutladı. 44 yaşına giren oyuncu, “Burada 4, şimdi 44 yaşındasın Doğa ! Şimdi çok uzun yollar gitmiş olmanın tuhaf yorgunluğunun dışında, hayallerini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu var. Çok şey değişti, o deniz kenarında, mor denizkabuklu elbisen uçuşurken rüzgar karşısında, kahküllerin ve çekik yavru gözlerinin hüznü arasında…” notunu düştü.

Rutkay paylaşıma şu sözlerle devam etti:

“Ama hiç değişmemiş olan şeyler de var.
-Kafası hala karışık bir tipsin mesela
-Hep neşelisin ama bi şekil; için içine sığmıyor..
-Onca telaşe ve üzücü durumlar da bile bir yolunu bulup, parmağını aydınlıktan uzatıyorsun.
-İlk günün heyecanıyla seviyorsun herkesi, yarınlar yokmuşcasına anlatışların ve kendi sesinden aşırı yoruluşların hala bitmedi
-İşe güce koşturuyorsun!
“Çok yoruldum artık yeter” dediğin an çoktan trafikte çoşa çoşa başka bir işine gidiyorsun.
-Söylenme huyun var ama bir kaç saniye sürüyor.
-Hayatı saçlarından çekip yaşamayı başardın👍🏼
-İki tane mis gibi yavrun var.
-Oğlun; aynısı tıpkısı sen!
-Bam bam, totosuyla dağları deviriyor.
-Kızın; çok şükür babasına çekti…
-Sana nazaran daha zarif ve sakince yaklaşıyor mevzulara

Yavrularında şimdi bu fotoğraftaki sen gibi 4 yaşında! Birlikte sevgiyle yoğrulup büyüyorsunuz.
İçinde meğer ne çok şefkat, sevgi, sabır, azim, mücadele yetileri varmış ha Doğa? Ne işe yarayacak der dururdun zaman zaman.. Şimdi hepsini birer süper güç olarak kullanıyorsun. Kirlenmemiş, masum kalabilmiş , yüreğinin her köşesi yavruların için liman oldu! İyi ki doğmuşsun ! Sana çok kızıyorum bazen, çok hırpalıyorum biliyorum. Ama affet ! Böyle gelişiyor insan, kendinin farkına varıp, kurcaladıkça, şüphelendikçe, meraklandıkça çalışıyor kafa. Ve bizim bu sağlıklı kafaya ihtiyacımız var! İyi ki doğmuşsun! İyi ki başardıklarının yanında bir o kadar da başaramadıkların var. Kendini sevmeye, sevdiklerini daha da çok sevmeye, karşılığında da her yeni günüme,her sabah ömrüme açan çiçeklerime şükürler olsun! Hoş geldin 44 ! Hoş geldin Doğa!”

İclal Aydın

Oyuncu ve yazar İclal Aydın, 2020 yılında kaybettiği annesi Yücel Aydın’ın doğum gününü sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Aydın, siyah beyaz fotoğrafın altına duygusal bir de not düştü. 

Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Aydın, şunları yazdı:

“Bugün doğum günün ve sen bu fotoğrafta galiba 32 yaşındasın. Bugün diğer günlerden biraz daha ağır… İyi ki doğdun annem… Ve bana kardeşimi verdin.”

Hira-Okan Kurt

Demet Akalın kızının babası Okan Kurt’un çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcı fotoğrafın altına, “Hira kime benziyor tartışması bitmiştir” notunu yazdı.

Demet Akalın-Okan Kurt

Demet Akalın ve iş insanı Okan Kurt 2012 yılında nikah masasına oturmuş, 2014 yılında da kızları Hira dünyaya gelmişti. Akalın böylece Hayranlarının “Kızınız size çok benziyor”, “Hira annesinin kopyası” yorumlarını bitirecek bir paylaşıma imza attı.

About Author

Hakan Bilir

Yorum yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir